Grzejnik Sax Irsap

łazienkowe

Grzejniki łazienkowe to grzejniki projektowane z myślą o naszych łazienkach. Budową przypominają w wielu przypadkach drabinkę, ale również przybierają dużo ciekawsze formy. Grzejniki łazienkowe wykonuje się z wielu surowców, najpopularniejszym jest stal, ale również zdążają się grzejniki wyprodukowane ze stali nierdzewnej, aluminium czy też miedzi.

 • Grzejnik GKR - Brugman

  Łazienkowa nowość firmy Brugman – grzejnik GKR

  Grzejnik GKR to nowy model grzejnika łazienkowego firmy Brugman. Klasyczna konstrukcja drabinki łazienkowej, została urozmaicona poprzez delikatne wygięcie poziomych profili, dodatkowo ułatwiające suszenie ręczników. Profile grzewcze wykonano z rur o okrągłych przekrojach (ϕ22 mm), natomiast pionowe kolektory mają przekrój w kształcie litery D (34 x 34 mm).

 • Zeno T - grzejnik łazienkowy Zehnder

  Zeno T grzejnik łazienkowy o wygiętych profilach grzewczych

  Zeno T to jeden z nowych grzejników łazienkowych firmy Zehnder. Sprawdzoną konstrukcje drabinkowa, urozmaicono poprzez delikatne wygięcie profili grzewczych, uzyskując opływowy wygląd oraz więcej miejsca na suszenie ręczników. W grzejniku Zeno T wykorzystano profile grzewcze o przekroju okrągłym (średnica 23 mm) oraz kolektory o przekroju kwadratowym (30 x 30 mm).

 • Grzejnik XILO

  Xilo – drabinka łazienkowa z płaskimi elementami grzewczymi

  Xilo firmy Irsap, jest grzejnikiem drabinkowym – suszarką do ręczników. Wyróżnia się zastosowaniem płaskich profili grzewczych (50 x 10 mm), dzięki którym charakteryzuje się nowoczesną, minimalistyczną formą. Pionowe kolektory, które ukryto za profilami, wykonano z rur o przekroju półowalnym (30 mm). Pomiędzy grupami kolektorów pozostawiono przerwy ułatwiające ogrzewanie/suszenie ręczników.

 • grzejnik Filo

  Włoska elegancja w klasycznej formie grzejnika Filo

  Filo firmy Irsap to funkcjonalny grzejnik drabinkowy do łazienek. Klasyczna konstrukcja doskonale sprawdza się jako suszarka i ogrzewacz do ręczników. Filo charakteryzuje się poziomymi profilami grzewczymi w postaci rur stalowych o średnicy 12 mm i pionowymi kolektorami o owalnym przekroju 45 x 30 mm.

 • Grzejnik Wiedeń - Cosmo

  Wiedeń – asymetryczna drabinka łazienkowa

  Wiedeń jest grzejnikiem drabinkowym o jasnej, przejrzystej formie. Asymetrycznie, jednostronnie umiejscowione kolektory ułatwiają dostęp do poziomych profili i użytkowanie grzejnika jako suszarki na ręczniki lub bieliznę. Grzejnik Wiedeń oferowany jest wielu wariantach kolorystycznych (ponad 40 do wyboru) oraz podłączeniowych, z kolektorami z lewej lub prawej strony.

 • Vitalo Cut - ZEHNDER

  Vitalo Cut – innowacja roku 2014 wśród grzejników łazienkowych Zehnder

  Vitalo Cut to innowacyjna nowość 2014 roku, wśród dekoracyjnych grzejników łazienkowy firmy Zehnder. Vitalo Cut ma formę ultracienkiego ekranu o płaskiej powierzchni. Wewnątrz grzejnika znajduje się miedziana rura prowadząca ciepłą wodę, w innowacyjnej obudowie z grafitu i aluminiowych lameli. W wersji elektrycznej w miejscu rury biegnie kabel grzewczy. Delikatna rama grzejnika została wykonana z czarnego poliamidu.

 • Grzejnik nierdzewny Venus

  Venus – piękny grzejnik drabinkowy marki HeatPoint

  Venus to niekonwencjonalnie zaprojektowany grzejnik łazienkowy. Projektanci firmy HeatPont – eksperta od stali nierdzewnej, postawili na funkcjonalność i niebanalny wygląd. Pionowe kolektory delikatnie wygięto u góry, sprawiając że cała konstrukcja została odchylona od ściany i pozwala wygodnie suszyć i ogrzewać ręczniki.

 • Grzejnik VELA - IRSAP

  Vela – grzejnik drabinkowy marki IRSAP

  Vela to model z kolekcji grzejników drabinkowych włoskiego lidera w produkcji grzejników firmy Irsap. Wysokiej jakości konstrukcja, dzięki dopracowanym detalom, sprawdzi się zarówno w łazience jak i w kuchni lub przedpokoju. Płaskie profile grzewcze (50 x 20 mm) umieszczono pomiędzy półowalnymi kolektorami (40 x 30 mm), dzięki czemu grzejnik jest niezwykle smukły.

 • Grzejniki Vasco

  Vasco

  Vasco to jedna z marek pochodzącego z Belgii koncernu The Heating Company. Pod marką Vasco produkuje się grzejniki dekoracyjne, ogrzewanie podłogowe oraz wentylacje. Vasco to synonim jakości – grzejniki Vasco posiadają 10 lat gwarancji na lakier i szczelność.

 • Vitalo Bar - grzejnik firmy Zehnder

  Ultracienki grzejnik łazienkowy Vitalo Bar - nowość firmy Zehnder

  Vitalo Bar to nowość 2014 roku w segmencie grzejników łazienkowych Premium firmy Zendher. Vitalo Bar jest grzejnikiem dekoracyjnym w formie ultracienkiego płaskiego ekranu wykonanego z aluminium. We wnętrzu grzejnika znajduje się miedziana rura prowadząca wodę (lub w wersji elektrycznej kabel grzewczy) zatopiona w lamelach aluminiowych o strukturze plastra miodu oraz obudowana warstwą grafitu. Ramę grzejnika wykonano z poliamidu.

 • Grzejnik Zeno firmy Zehnder

  Tradycyjny grzejnik łazienkowy – Zeno firmy Zehnder

  Zeno marki Zehnder jest stylowym grzejnikiem łazienkowym. W Zeno wykorzystano sprawdzona konstrukcję drabinkową, wykorzystującą horyzontalne, proste profile grzewcze o przekroju okrągłym (średnica 23 mm) i pionowe kolektory o przekroju kwadratowym (30 x 30 mm). W grzejniku Zeno pozostawiono większe odstępy pomiędzy profilami grzewczymi, co ułatwia suszenie ręczników i bielizny.

 • Grzejnik Tole

  Tole – uniwersalny, chromowany grzejnik drabinkowy

  Tole to uniwersalny grzejnik dekoracyjny firmy Irsap. Swoją uniwersalność zawdzięcza prostej formie oraz wykonaniu z chromowanego mosiądzu. Konstrukcję grzejnika tworzą poziome profile o przekroju kwadratowym (22x22 mm) spięte pionowymi kolektorami również o kwadratowym przekroju (25x25 mm). Stworzono tym samym delikatną drabinkę o nieregularnie rozmieszczonych profilach – lekko zagęszczających się w środkowej części grzejnika. Chromowe wykończenie grzejnika sprawia, że dopasuje się on do wnętrz o różnym charakterze - szczególnie do nowoczesnych łazienek, kuchni i biur.

 • Tesi Cruise Irsap

  Tesi Cruise – grzejnik żeberkowy idealny do łazienek

  Tesi Cruise – popłyń w rejs w swojej łazience. Tesi Cruise to elegancki grzejnik żeberkowy, zaprojektowany specjalnie do łazienek, pokoi kąpielowych i salonów SPA. Pozioma konstrukcja doskonale nadaje się do powieszenia wzdłuż wanny. Łukowato wygięte dwa żeberka z przedniej warstwy profili grzewczych, posłużą za wieszak, suszarkę i ogrzewacz na ręczniki. Tesi Cruise można uzupełnić o dedykowane, dodatkowe wieszaki.

 • Terma

  Terma to polski producent grzejników łazienkowych i dekoracyjnych. Firma usytuowana jest w okolicach Gdańska w ostatnich kilku latach zupełnie zmodernizowała park maszynowy i obecnie grzejniki oraz inne produkty wytwarzane są na najnowocześniejszych, specjalistycznych maszynach.

 • Grzejnik Stile - IRSAP

  Stile – grzejnik drabinkowy ze stali nierdzewnej

  Stile to dekoracyjny grzejnik drabinkowy, włoskiego lidera w produkcji grzejników firmy Irsap. Stile wykonano ze stali nierdzewnej inox o wykończeniu satynowym. Ten elegancki materiał o wysokiej jakości, sprawia że Stile idealnie nadaje się do nowoczesnych łazienek, a także kuchni ze sprzętem AGD wykonanym ze stali. Drabinkowa konstrukcja z rur o okrągłym przekroju (25 mm), świetnie funkcjonuje jako suszarka lub ogrzewacz do ręczników. Sprzyja temu również pozostawienie większych odstępów pomiędzy poziomymi profilami.

 • Grzejnik Metropolitan SPA - ZEHNDER

  Stalowy grzejnik łazienkowy firmy Zehnder - Metropolitan SPA

  Metropolitan SPA to łazienkowa wersja eleganckiego grzejnika Metropolitan firmy Zehnder. Konstrukcja grzejnika charakteryzuje się płaskim frontem, uzyskanym dzięki zastosowaniu, ułożonych poziomo, szerokich rur stalowych o przekroju 70 x 8 mm. Ramę konstrukcji wykonano z szerokiego profilu o przekroju trójkąta. Całość połączono niewidocznymi spawami.

 • Simple DW Terma

  Simple DW– oryginalny grzejnik w formie ścianki działowej

  Simple DW to dekoracyjna drabinka łazienkowa firmy Terma, montowana w formie ścianki działowej. Konstrukcja grzejnika – stworzona ze stalowych kolektorów i profili o kwadratowym przekroju i jednakowych wymiarach (30 x 30 mm), może być uzupełniona o oryginalne, faliste wieszaki montowane na poziomych profilach. Zarówno konstrukcja jak i wieszaki mogą być w różnym kolorze tworząc niebanalny efekt. Montaż w formie ścianki działowej, pozwala na optymalne zagospodarowanie przestrzeni oraz dobry obieg ciepła. Jeśli potrzebujesz grzejnik naścienny zobacz model Simple.

 • grzejnik Rzym - Cosmo

  Rzym – falisty grzejnik rurkowy firmy Cosmo

  Grzejnik Rzym to dekoracyjny grzejnik rurkowy o nietypowym kształcie. Intrygująca fala przyciągnie wzrok w każdym pomieszczeniu. Łagodnie zakrzywione pionowe elementy grzejne, zostały spięte trzema poziomymi kolektorami. Rzym to doskonałe rozwiązanie zarówno do łazienek jak i salonów.

 • Ronde to nowoczesny grzejnik łazienkowy ze stali nierdzewnej

  Ronde - grzejnik drabinkowy ze stali nierdzewnej o delikatnie wygiętych profilach

  Ronde to nowoczesny grzejnik łazienkowy ze stali nierdzewnej, wyprodukowany przez polską firmę Eko-Metal. Do produkcji użyto szlachetnej stali nierdzewnej kwasoodpornej (gatunek 1.4301 wg DIN) z wykończeniem satynowym.

 • Roda - grzejnik łazienkowy Zehnder

  Roda – innowacyjnie rozwiązanie grzewcze doi łazienek

  Roda marki Zehnder łączy w sobie innowacyjne rozwiązania grzewcze i funkcjonalne z doskonałym wzornictwem. Ten interesujący grzejnik łazienkowy, wyposażono w dodatkowy wentylator estetycznie ukryty za dolnymi profilami grzewczymi. Wysokowydajny wentylator pozwala szybko ogrzać pomieszczenie. Jest to funkcja szczególnie przydatna w okresach przejściowych – wiosennym i jesiennym.