Grzejnik Sax Irsap

pokojowe

Grzejniki pokojowe to grzejniki charakteryzujących się dużą mocą oraz w wielu przypadkach niespotykanym designem. Przyjmują wiele różnych form, począwszy od najprostszego grzejnika o wyglądzie przypominającym płytę do grzejników wykonanych z wielu pionowych czy poziomych profili grzewczych. Bez wątpienia sprawdzą się w salonach czy sypialniach.

 • Zehnder Stana Neo

  Zehnder Stana Neo – grzejnik z konwekcją wymuszoną

  Stana Neo to rozbudowany o wentylatory model grzejnika konwektorowego Stana firmy Zehnder. Grzejniki z konwekcją wymuszoną, stosuje się w instalacjach niskotemperaturowych (również z pompą ciepła), w sytuacji gdy konwekcja naturalna jest zbyt mała. W zależności od potrzeb, wentylatory wspomagające konwekcję, można włączać okresowo. Sterowanie odbywa się poprzez panel sterowania umieszczony na górnej powierzchni grzejnika. W budynkach użyteczności publicznej sterowanie może odbywać się przez jeden system centralny.

 • Grzejnik Zyros H100 - Vasco

  Zaros poziomy H100 – klasyczny grzejnik aluminiowy od Vasco

  Seria grzejników Zaros to aluminiowe grzejniki dekoracyjne belgijskiego producenta firmy Vasco. Charakteryzują się doskonałym wyglądem i wysoką jakością  - posiadają 10 lat gwarancji producenta na szczelność i lakier. Profile grzejnika zaciskane są bez użycia obcego materiału przy wykorzystaniu opatentowanej technologii, a następnie pokrywane podkładem kataforetycznym i lakierem epoksydowo-poliestrowym. W serii znajdują się: Zaros poziomy H100, Zaros pionowy V100 oraz Zaros pionowy V75.

 • Zaros pion V100

  Zaros pion V100 – dekoracyjny grzejnik aluminiowy od Vasco

  Zaros pionowy V100 to wariant grzejnika Zaros pionowy V75, charakteryzujący się większą głębokością i mocą grzewczą, dzięki większej powierzchni oddawania ciepła. Seria Zaros to aluminiowe grzejniki dekoracyjne belgijskiej firmy Vasco. Jak inne grzejniki tej firmy cechują się doskonałą jakością – posiadają 10 lat gwarancji producenta na lakier i szczelność. Inne warianty grzejnika Zaros to Zaros pionowy V75 – o mniejszej głębokości oraz Zaros poziomy.

 • Grzejnik Faro H - PURMO

  Wysokiej jakości grzejnik pokojowy marki Purmo – Faro H

  Faro H jest grzejnikiem pokojowym marki Purmo. Należy do rodziny wydajnych i atrakcyjnie wyglądających grzejników Purmo, w których nie ma kompromisów pomiędzy wyglądem i wydajnością. Pozioma bryła grzejnika Faro H, o płaskiej płycie czołowej urozmaiconej delikatnym żłobieniem, nadaje się do wszelkich pomieszczeń. W zależności od chęci ukrycia bądź wyeksponowania grzejnika można wybrać kontrastujący lub dopasowany kolor z szerokiej palety barw RAL (ponad 200 kolorów).

 • grzejnik Lateo

  Wydajny grzejnik konwektorowy - Lateo firmy Zehnder

  Lateo to funkcjonalny grzejnik konwektorowy szwajcarskiego producenta rozwiązań grzewczych i klimatyzacyjnych - firmy Zehneder. Lateo ma kształt płaskiego prostopadłościanu o gładkiej płycie czołowej. U góry grzejnika znajduje się estetyczna kratka konwekcyjna o strukturze plastra miodu. Dzięki minimalistycznej formie Lateo jest chętnie wybierany przez architektów wnętrz. Doskonałe wzornictwo i wydajność cieplna pozwalają na wykorzystanie Lateo w wielu projektach. Dostępnych jest wiele kolorów wykończenia.

 • Piano2 POZIOMY

  Wydajny grzejnik dekoracyjny – Piano2 Poziomy

  Piano Poziomy 2 to wariant grzejnika dekoracyjnego Piano Poziomy, wyróżniający się drugą warstwą profili grzewczych. Zwiększając wydajność cieplną grzejnika (także w instalacjach niskotemperaturowych o parametrze Δt 30°C), zachowano jednocześnie zgrabna formę i niewielką głębokość. Konstrukcję grzejnika wykonano ze stalowych pionowych kolektorów o średnicy 30 mm oraz poziomych profili grzewczych z rur o przekroju owalnym (50 x 10 mm).

 • Grzejnik Vera

  Vera – gustowny grzejnik dekoracyjny o półokrągłej bryle

  Vera to gustowny grzejnik dekoracyjny o nietradycyjnej formie. Bryła grzejnika Vera ma kształt połowy pionowego walca. Konstrukcję grzejnika wykonano z pionowych profili grzewczych o kwadratowym przekroju 30x30 mm umieszczonych na wygiętych w łuk kolektorach (rury o średnicy 32 mm). Elegancka forma grzejnika Vera nadaje się zarówno do biur jak i mieszkań o większych przestrzeniach. Grzejnik Vera doskonale komponuje się z modelami Verus i Triga oraz może być uzupełniony o wieszaki Zip.

 • Excelsior firmy Zehnder

  Uniwersalny grzejnik rurowy – Excelsior firmy Zehnder

  Excelsior jest jednym z doskonałej jakości grzejników elementowych (rurowych) firmy Zehnder. W konstrukcji wykorzystano płasko-owalne profile stalowe (70x8 mm), które ułożono pionowo na poziomych kolektorach zbiorczych o przekroju okrągłym (średnica 30 mm). Uzyskano ascetyczną formę o wysokiej wydajności grzewczej i dużej funkcjonalności.

 • Grzejnik Kleo poziomy - ZEHNDER

  Uniwersalny grzejnik dekoracyjny – Kleo Horizontal firmy Zehnder

  Grzejnik Kleo w wersji horyzontalnej jest jednym z modeli linii Kleo stworzonej przez firmę Zehnder. Linia Kleo obejmuje niezwykle funkcjonalne grzejniki elementowe o dużej możliwość indywidualizacji wymiarów i podłączeń.

 • Grzejnik Tune - TERMA

  Tune Horizontal – poziomy grzejnik dekoracyjny firmy Terma

  Tune Horizontal to dekoracyjny grzejnik wolnostojący firmy Terma. Podwójna warstwa profili grzewczych o okrągłych profilach zapewnia wysoką wydajność cieplną. Tune Horizontal w pomieszczeniach o dużych przeszkleniach może stanowić doskonałą alternatywę dla grzejników kanałowych. Grzejnik Tune występuje również w wersji pionowej - naściennej.

 • TORGET - grzejnik Radeco

  Torget - nowy grzejnik dekoracyjny w ofercie Radeco

  Nowość w kolekcji grzejników Radeco Design Program.

  Grzejnik Torget wykonany jest z pionowych profili o prostokątnym przekroju osadzonych na poprzecznych poziomych kolektorach. Grzejnik dostępny jest w 6 rozmiarach pozwalających na właściwe dobranie grzejnika do pomieszczenia pod względem zarówno wymiarów jak i mocy grzewczej.

 • Toba - grzejnik Luxrad

  Toba - wszechstronny grzejnik dekoracyjny firmy LUXRAD

  Toba jest modelem polskiego producenta wysokiej klasy grzejników pokojowych i łazienkowych – firmy LUXRAD. Toba to nowoczesny grzejnik rurkowy, znajdujący zastosowanie w pomieszczeniach o zróżnicowanym charakterze. Grzejnik Toba posiada smukłą, wyważoną formę.

 • Grzejnik Tesi Ławka Pozioma

  Tesi Ławka Pozioma – wolnostojący grzejnik z siedziskiem

  Tesi Ławka Pozioma to jeden z nowych grzejników dekoracyjnych marki Irsap. Wolnostojący grzejnik w formie ławki to uniwersalna konstrukcja do wnętrz o zróżnicowanym charakterze. Poziomy układ elementów wyróżnia go wśród grzejników kolumnowych. Szeroki wybór rozmiarów, mocy grzewczych i kolorów pozwala na idealne dopasowanie do potrzeb.

 • Grzejnik Tesi Ławka Pionowa

  Tesi Ławka Pionowa – funkcjonalna wersja klasycznego grzejnika rurowego

  Tesi Ławka Pionowa to funkcjonalna wersja klasycznego grzejnika rurowego Tesi – bestsellerowego modelu firmy Irsap. Wolnostojącą forma grzejnika Tesi Ławka z możliwością montażu siedziska, sprawdzi się w przedpokojach, pomieszczeniach o dużych powierzchniach przeszklonych, także w miejscach publicznych – szkołach i biurach.

 • Tesi Memory

  Tesi Memory – grzejnik żeberkowy o dekoracyjnie skręconych elementach

  Tesi Memory włoskiej firmy Irsap to innowacyjnie zaprojektowany grzejnik żeberkowy. Naprzeciwległe żeberka grzejnika Tesi Memory skręcono wokół siebie, tworząc konstrukcję o oryginalnej, falistej linii. Dostępny w kilku rozmiarach i ekskluzywnych wykończeniach Galileo, Leonardo i Michelangelo, grzejnik Tesi Memory zintegruje się z każdym nowoczesnym wnętrzem.

 • Grzejnik Tempo - JAGA

  Tempo – jakość i wydajność za rozsądną ceną

  Grzejnik Tempo firmy Jaga to ekonomiczne rozwiązanie do każdego pomieszczenia. Rozsądna cena grzejnika oraz wysokowydajny wymiennik ciepła Low H2O to oszczędność zakupie i użytkowaniu.

 • Grzejnik Sintesi - IRSAP

  Sintesi - dekoracyjny grzejnik do instalacji niskotemperaturowych

  Sintesi to ozdobny grzejnik pokojowy włoskiej firmy Irsap. Sintesi charakteryzuje się konstrukcją rurową o wysokiej wydajność co sprawia, że grzejnik ten jest szczególnie polecany do instalacji niskotemperaturowych. Subtelna forma o pionowych profilach grzewczych, sprawdzi się we wnętrzach o różnym stylu. Szeroki wybór wymiarów i kolorów pozwala dobrać grzejnik idealny do potrzeb.

 • Grzejnik Irsap - SAX

  Sax – grzejnik rurowy o prostokątnych profilach

  Sax to doskonałej jakości grzejnik dekoracyjny. Wyróżnia się formą zastosowanych profili grzewczych – prostokątnych rur o ściętych końcach. Delikatnie geometryczny wygląd grzejnika Sax sprawia, że sprawdzi się on we wnętrzach o nowoczesnym charakterze.

 • Quatro Canal Jaga

  Quatro Canal – ogrzewanie, chłodzenie i wentylacja w jedynym czasie

  Quatro Canal to następca pierwszego hybrydowego grzejnika kanałowego firmy Jaga – modelu Clima Canal. Quatro Canal to rewelacyjnie wielofunkcyjne urządzenie pozwalające ogrzewać, chłodzić oraz wentylować jednocześnie. Quarto Canal pracuje w układzie4-rurowym, dzięki czemu w tym samym czasie część obiektu może być chłodzona, a część ogrzewana.

 • Primula to wolnostojący grzejnik ozdobny marki Vasco

  Primula – wolnostojący grzejnik konwektorowy marki Vasco

  Primula to wolnostojący grzejnik ozdobny marki Vasco. Zwartą konstrukcją wykonano z płaskich rur o wymiarach 70x10 mm, pomiędzy którymi znajduje się stalowy konwektor. Grzejniki Primula doskonale nadają się do pomieszczeń o dużych przeszkleniach oraz biur i może stanowić alternatywę dla grzejników kanałowych. W standardzie Primula wyposażona jest w ozdobną kratkę konwekcyjną.